Alaaddin marka sistemini yeniledi

Ajans yeni görsel dünyasını ve organizasyonunu tanıttı.

01.02.2023 - 14:32 | MediaCat

Alaaddin marka sistemini yeniledi

2024 yılında 20’nci yılını kutlamaya hazırlanan ve yenilenme yılı olarak tanımladığı 2023’ü marka sistemini yenileme çalışmalarını tamamlayarak karşılayan Alaaddin, yeni görsel dünyasını ve organizasyonunu tanıttı.

Ba’ndo Design Studio imzası taşıyan görsel dünyada yer verilen yaratıcı illüstrasyonlar ve cesur grafikler; markaları yükseltmeyi, yeni dünyalar keşfettirmeyi sembolize eden çizgisel bir anlatımla bütünleşiyor ve canlı renklerle dinamizm yakalanıyor. Yeni mottosu “Elevating brands via creative strategies and excellence in storytelling” ile Alaaddin, yaratıcı stratejiler ve hikâye anlatıcılığındaki ustalığıyla markaları ileriye taşıdığını da vurguluyor.

Marka sistemindeki yenilenmenin organizasyon yapısına da taşınmasıyla Alaaddin’in ekip yapısı ve yönetim kademesinde çeşitli değişiklikler yaşandı. Ajans yapılanması içerideki marka ve yeteneklerin doğru yönetilebilmesi için Team Impact ve Team Inspire şeklinde markalanırken, ajansın iş geliştirme direktörü İmer Kamadan Şen strateji ve iş geliştirmeden sorumlu genel müdür yardımcılığına, ajansa kısa bir süre önce katılan Aslı Önal ise müşteri ilişkilerinden sorumlu genel müdür yardımcılığına getirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.