Aksigorta’da yeni atama

Aksigorta’nın yenilenen yönetim yapısı kapsamında yapılan atamalara bir yenisi daha eklendi...

20.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Aksigorta’nın yenilenen yönetim yapısı kapsamında yapılan atamalara bir yenisi daha eklendi. En son yapılan atama ile Aksigorta Banka Sigortacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Şenol Temel getirildi.

Akbank Şubeler Yönetimi’nde müdürlük görevini yürüten Şenol Temel; Banka Sigortacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Temel, Hazine Müsteşarlığı’nın onayını takiben 1 Kasım 2009’da görevine başlayacak.

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde, lisansüstü eğitimini ise Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan Şenol Temel, profesyonel iş hayatına 1995 yılında Anadolu Kredi Kartları’nda (İnterbank) başladı.

Temel, 1997 yılında yetkili olarak katıldığı Garanti Bankası’nda ve aynı grubun iştiraki olan Garanti Ödeme Sistemleri’nde 1999 – 2006 yılları arasında Açık Kart, Bonus Kredi Kartı projeleri ile MIS ve Ticari Kartlar birimlerinde yetkili ve yönetici olarak görev yaptı. 2006-  2008 yılları arasında Garanti Bankası Kobi hizmetlerinde, Kobi Kitle Bankacılığı yöneticiliği yapan Temel, 2008 yılından sonra ise Sabancı Grubu’na katılarak Akbank Perakende Şubeler Yönetimi’nde müdür olarak görev aldı. Şenol Temel, evli ve bir kız babasıdır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.