MediaCat

Ajans Be Nice New York’ta

Ajans ilk yurtdışı ofisini New York’ta açtı.

Ajans Be Nice New York’ta

Yurtdışındaki işbirliklerini güçlendirme amacındaki Ajans Be Nice, ilk yurtdışı ofisini New York’ta açtı. Ajans, ülkedeki ilk marka anlaşmasını sürdürülebilir ev tekstili markalarından Veranova Home New York ile imzaladı.

Sektördeki üçüncü yılının içinde olan ajans, Amerika’daki markalara ve girişimlere yolculuklarında eşlik etmeyi; bünyesinde barındırdığı marka yönetimi, stratejik pazarlama, dijital iletişim ve etkinlik yönetimi departmanlarıyla ihtiyaç duydukları hizmetleri karşılamayı hedefliyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ajans Be Nice (@ajansbenice)

Ajans Be Nice Yönetici Ortağı ve New York temsilcisi Arzu Kulak, bu yeni adımdan, “New York’ta uzun yıllar yaşamış, eğitim almış ve çalışmış olmanın bize katmış olduğu tecrübelerin ajansımıza kültürel bir zenginlik olarak yansıyacağına inanıyoruz. Farklı kültürleri tecrübe etmiş ve içselleştirmiş olmamızın, kutunun dışından (out of box) bakan yaratıcı bir ekibi de beraberinde getirdiğine inanıyorum. Be Nice’ın stratejilerinin ayrılmaz bir parçası olan sürdürülebilirlik gün geçtikçe daha da önemli hâle geldi. Gerek tüketiciler gerekse markalar sürdürülebilirlikle ve fark yaratanlarla giderek daha fazla ilgileniyor. Dünyanın en büyük reklam pazarı olan Amerika’da bu bilinçle hareket eden veya etmek isteyen, birlikte çalıştığımız ve çalışacağımız markaların gelecekteki ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak güçlü adımlar atan Ajans Be Nice’ın sunacağı hizmetler, markaları farklı noktalara taşıyacaktır” sözleriyle bahsediyor.

Kurucu ortak Ayşenur Ulvan Erkan ise, “Bir hayal kurarak ve o hayale güzel insanları dahil ederek güçlü adımlarla ilerliyoruz. Bünyemize kattığımız alanında öncü sürdürülebilir markalarımızın bize kattıkları ve yıllara dayanan tecrübelerimizle, ajansın üçüncü yılında bu hayali daha da büyüterek rotamızı Amerika’ya çevirdik. Böylesine deneyimli bir ekiple New York’ta güzel başlangıçların ve başarıların yeni adresi olarak projelerimizi hayata geçirecek olmanın heyecanını duyuyoruz” değerlendirmesinde bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.