AİFD’nin 6. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD)’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Muhittin Bilgütay...

28.05.2008 - 11:38 | MediaCat

Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD)’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Muhittin Bilgütay yeniden seçildi.

Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği’nin (AİFD) 6. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Kurul’da yeni Yönetim Kurulu belirlenirken, daha önce Altan Demirdere’nin ayrılmasıyla AİFD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Muhittin Bilgütay bu göreve yeniden seçildi.

AİFD Genel Sekreteri Engin Güner’in yaptığı açıklamaya göre, AİFD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, Schering-Plough Genel Müdürü Muhittin Bilgütay yeniden seçilirken Başkan Yardımcılıklarına da Melih Memecan (Pfizer), Yiğit Gürçay (Glaxo SmithKline) Mete Hüsemoğlu (Merck Sharp& Dohme) ve Amadou Diarra (BMS), Saymanlığa ise Ayşe Çetinel (Johnson & Johnson) seçildi.

27 Mayıs 2008 tarihi itibariyle AİFD’nin Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşmaktadır: Muhittin Bilgütay (Schering-Plough), Melih Memecan (Pfizer), Yiğit Gürçay (Glaxo SmithKline), Mete Hüsemoğlu (Merck Sharp& Dohme), Amadou Diarra ( Bristol-Myers Squibb), Elçin Ergün (Merck Serono), Ayşe Çetinel (Johnson & Johnson), Engin Kap (Wyeth), Güldem Berkman (Novartis).

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.