Aerodeon’a Uluslararası İş Dünyası Ödülü

Aerodeon, “Uluslararası İş Dünyası Ödülleri 2010”nda “Yılın En İyi Ürünü ve Servisi” kategorisinin galibi oldu...

02.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Mobil pazarlamanın Türkiye’deki en önemli temsilcisi Aerodeon,  “Uluslararası İş Dünyası Ödülleri (International Business Awards) 2010”nda  “Yılın En İyi Ürünü ve Servisi” kategorisinin galibi oldu. Şirket, diğer adı “Stevie” olan organizasyonda Yüksek Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Türkiye’nin lider mobil pazarlama ajansı Aerodeon, geliştirdiği Wapitect yazılımı ile, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin değerlendirildiği ve iş dünyasıyla ilgili en prestijli ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen “Uluslararası İş Dünyası Ödülleri”nde, “Yılın En İyi Ürünü ve Servisi” kategorisinde ödüle layık görüldü. Yüksek Onur Ödülü’ne layık görülen şirketin yetkilileri, “Uluslararası İş Dünyası” organizasyonunun 27 Eylül 2010 tarihinde İstanbul Ritz Carlton Oteli’nde düzenleyeceği törende ödüllerini alacak. Birçok dalda, iş dünyasında kazanılan başarıların değerlendirildiği, ABD menşeli Uluslararası İş Dünyası Ödülleri, örnek alınacak kuruluş ve bireylerin sayısını artırmayı, onların başarılarını basına, topluma ve iş dünyasına duyurmayı amaçlıyor.

Uluslararası İş Dünyası Ödülleri ya da Yunanca “taçlandırma” anlamına gelen “Stevie” ödülleri olarak da adlandırılan organizasyon, iş dünyasında kazanılan başarıların birçok farklı alanda ödüllendirildiği tek küresel ödül olma özelliğine sahip. “Stevie” ödülleri, uluslararası şirket ve organizasyonları, yıl içinde gösterdikleri başarı ve sosyal ve iş hayatına yansıyan pozitif katkıları ile değerlendiriyor. 40 kategoriden oluşan ödül sistemine hem firma olarak hem de kişisel olarak başvuru yapılabiliyor. 2003 yılından bu yana her yıl düzenli olarak verilen ödüllere bu sene 40’ı aşkın ülkeden bin 700’ün üzerinde başvuru yapıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.