Adinteractive’den yabancı ortaklık açıklaması

Adinteractive, sektörde merakla beklenen yabancı ortaklık ve satınalma ile ilgili açıklama yaptı...

26.05.2009 - 16:47 | MediaCat

Adinteractive, sektörde merakla beklenen yabancı ortaklık ve satınalma ile ilgili açıklama yaptı.

AdInteractive ajans başkanı ve CEO’su Köksal Abdurrahmanoğlu AdInteractive’e gelen ortaklık teklifleri ile ilgili olarak, “AdInteractive geleneksel pazarlama pastasının dramatik oranda küçüldüğü 2009’un birinci çeyreğinde yüzde 85 gibi rekor oranda büyüme gösterdi. Uzun süredir global pazardaki uluslararası firmaların dikkatini çeken AdInteractive, halen global ajanslardan gelen ortaklık tekliflerini değerlendiriyor” dedi.

Özellikle dijital pazarlama alanında yaşanan gelişmeler ve de devam eden küresel krizin etkileri sonucu yaşanan geleneksel reklamcılıktan dijitale hızlı yöneliş nedeniyle AdInteractive‘in çok daha etkileyici bir konuma ulaştığının ve birçok global ajansın ilgisini çektiğinin altını çizen Abdurrahmanoğlu, “Uluslararası birçok network ve dijital ajans bizlerle yakın temasta ve bize gelen farklı işbirliği ve ortaklık tekliflerini değerlendiriyoruz. Geçtiğimiz yıldan bu yana yaptığımız ortaklık görüşmelerinden edindiğimiz tecrübelerimizin de yardımıyla ajansımızın adına ve kalitesine yakışan bir işbirliğine imza atmak istiyoruz. Bu noktada yeni işbirliği tekliflerine de açığız. 2009 AdInteractive için bir dönüm noktası olacak.” açıklamalarında bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.