adidas’ın yeni kreatif iş ortağı Beyoncé

İşbirliği kapsamında Beyoncé, adidas'a yeni spor ayakkabı modelleri ve spor giyim ürünleri tasarlayacak.

05.04.2019 - 14:15 | MediaCat

adidas'ın yeni kreatif iş ortağı Beyoncé

İnsanların yaşamlarını spor sayesinde değiştirme hedefiyle bir araya gelen adidas ve Beyoncé yeni bir projeye imza attı. Ivy Park markasının yeniden canlandırıldığı proje kapsamında Beyoncé, adidas’ın kreatif iş ortağı sıfatıyla marka için spor ayakkabı modelleri ve spor giyim ürünleri tasarlayacak. Yeni ortaklıklarıyla gelecek nesillerin yaratıcılığına ilham vermeyi ve yeni işbirliği fırsatları da yaratmayı amaçlayan adidas ve Beyoncé, ürünlerini Ivy Park markası altında sunacaklar.

Beyoncé işbirliği hakkında “Bu benim için çok önemli bir ortaklık. adidas, sınırları zorlama konusunda çok başarılı. Yaratıcılığı, büyümeyi ve sosyal sorumluluğu iş dünyasında ön plana çıkaran bir felsefeyi paylaşıyoruz. Kanıtlanmış, dinamik bir liderle Ivy Park’ı gerçekten küresel ölçekte yeniden canlandırmayı ve genişletmeyi dört gözle bekliyorum” açıklamasında bulunurken, adidas Global Markalar Yönetim Kurulu Üyesi Eric Liedtke projeyi şu sözlerle yorumladı:

“Yaratıcı spor markası olarak adidas, statükoya meydan okumakta ve açık kaynak yaklaşımıyla yaratıcılığın sınırlarını zorlamaktadır. Beyoncé, ikonik bir sanatçı, aynı zamanda kanıtlanmış bir iş lideridir. Birlikte, gelecek neslin yaratıcılarını değişime teşvik edeceğiz ve onları güçlendireceğiz. adidas, ailesine Beyoncé’yi dâhil etmekten mutluluk duyuyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.