ADhere Reklamcılık Günleri

30 Kasım 1-2 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Reklamcılık Günlerinde katılımcılara sertifika verilecek.

20.11.2012 - 13:23 | MediaCat

Boğaziçi Üniversitesi'nde ADhere reklamcılık günleri

“Tekerleği Yeniden İcat Ediyoruz.” sloganıyla Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 3. kez düzenlenecek olan ADhere Reklamcılık Günleri bu yıl 30 Kasım 1-2 Aralık tarihlerinde öğrencilerle buluşuyor.

Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Reklamcılık Günlerinde katılımcılara sertifika veriliyor. #miacaba hashtag’i ile katılımcıların interaktivitesinin sağlanacağı seminerlerin konuşmacıları arasında Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi Kaan Varnalı, Unilever Türkiye – Orta Doğu – Kuzey Afrika Algida – Magnum – Fruttare Ürün Müdürü Orçun Doğan, OMD Digital Direktörü Tuncay Yavuz, Youth Republic CEO’su Serhat Gürcü, Digital Youth Başkan Yardımcısı Erhan Adsan, Bigumigu Kurucularından Yalçın Pembecioğlu, Facebook Türkiye Müdürü Fırat Dirik, OMD Müdür Yardımcısı Nüzhet Algüneş, Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi ve Sosyal Kafa Programı yapımcısı Erkan Saka , ArcadeMonk Ceo’su Ömer Bilge Ersoy  gibi isimlerin yanında Ceri Levis – Pink Freud – Mesut Bahtiyar gibi twitter ünlüleri de yer alıyor.

“Sosyal Medyada Marka İletişiminin Geleceği”, “Reklamda Prodüksiyon ve Jingle”, “İnsanlar İnternette Ne Yapıyor?”, “Bir Reklamın Ortaya Çıkış Sürecinde Marka-Ajans İlişkisi”, “Gerilla Reklamcılık”, “Yeni Dünyanın Fenomenleri” ve “Medya Planlamada Bugün ve Gelecek”,  “Bir reklamın hikayesi ile Doritos Akademi, Advergame” ise ADhere’da öne çıkacak başlıklar arasında.

– Katılım ücreti bir gün için 25 TL.

– Sertifika alabilmek için en az iki gün katılmış olmak gerekir.

– Daha detaylı bilgi ve başvurular için http://buik.boun.edu.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.