MediaCat

Ad Age Small Agency Awards başvurularını bekliyor

Small Agency Awards bu yıl da bağımsız ve küçük ölçekli ajansları onurlandıracak.

Ad Age Small Agency Awards başvurularını bekliyor

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Ad Age Small Agency Awards başvuruları başladı. Dünyanın her yerinden küçük ölçekli ve bağımsız ajansları ödüllendirmeyi hedefleyen yarışmaya başvuru koşulları şöyle: 150 ya da daha az çalışana sahip olmak ve bağımsız ya da en fazla yüzde 51 oranında bir reklam holdingine bağlı olmak.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de yarışmada, Agency of the Year-Overall, Campaign of the Year-Integrated, Campaign of the Year-Pro-Bono ve Best Agency Culture dallarında altın ve gümüş ödüller verilecek. Bunlara ek olarak, Agency of the Year (Yılın Ajansı) kategorisinde bölgesel ve uluslar arası katılımcılar ayrı olarak ödüllendirilecek. Bu yıl farklı olarak yarışmada, ABD dışından katılan ajansların da başvuru yapabileceği Digital ve B-to-B ödülleri de dağıtılacak.

Ad Age bu yıl, ABD dışından yapılan katılımlara olan ilgiyi artırmak için uluslararası ajansların kazananlarını, başvuruların niteliğine ya da 1-10, 11-75 ve 76-150 olmak üzere çalışan sayısı düzeyinde ayrıştırabileceğini açıkladı. Son başvuru tarihi 9 Nisan.

Başvurularla ilgili tüm detaylara etkinliğin resmi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.