MediaCat

Acil durum pizzası

Domino’s işler karıştığında müşterilerinin yanında olma niyetinde.

Domino’s, ABD’de hayata geçirdiği yeni kampanyasında bir alana bir bedava promosyonuna uzun vadeli bir bakış açısı getiriyor ve işlerin ters gitmesi halinde müşterilerin yüzünü bedava pizzayla güldürmek istiyor.

Yaratıcı süreçleri WorkinProgress imzalı Acil Durum Pizzası kampanyasında minimum 7,99 dolar tutarında adrese teslim ya da gel-al siparişi verildiğinde müşteri bir adet iki malzemeli orta boy pizza kazanıyor. Müşterilerin acil durum pizzası kazanmak için ödül programına yedi gün içerisinde katılmaları ve bedava pizzalarını 30 gün içerisinde almaları gerekiyor.

Domino’s Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Marka Sorumlusu Kate Trumbull, “Yemek yanar, elektrikler gider, kayınvalideniz çıkagelir. Acil durumunuz ne olursa olsun, Domino’s’tan ücretsiz bir pizzanın her şeyi daha iyi hale getirebileceğine inanıyoruz. Hayatta bu kadar belirsizlik varken, herkesin bir noktada pizzaya ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. İşin en zor tarafı acil durum pizzanızı ne zaman kullanacağınıza karar vermek olabilir” diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.