MediaCat

Acil durum jeneratörüne dönüşen motosikletler

Vietnamlı Dat Bike’tan küçük işletmeleri elektrik kesintilerinden koruyan girişim.

Vietnam’da son dönemde yüzde 300 artan elektrik kesintileri, küçük işletmelere gelir kaybı başta olmak üzere ciddi sorunlar yaşatıyor. Yerel elektrikli motosiklet startup’ı Dat Bike, çokuluslu şirketlerin domine ettiği pazarın dengelerini küçük işletmelere verdiği destekle sarsıyor.

Küçük işletme kimliğini sahiplenen Dat Bike’ın Happiness Saigon işbirliğiyle hayata geçirdiği Re-Charge kampanyası, markanın rakiplerinden iki kat güçlü ve çift yönlü bataryalara sahip olmasından güç alıyor. Oluşturulan acil yardım hattı aracılığıyla Dat Bike’ın tam şarjlı motosikletleri acil durum jeneratörlerine dönüşüyor ve elektrik kesintilerinde işletmelerin faaliyetlerine ara vermesi önleniyor.

Tam şarjlı bir Dat Bike ile küçük bir marketin iki dondurucusu ve aydınlatması 3-4 saat boyunca çalışabiliyor. İlk haftasında 200’ü aşkın küçük işletmeye enerji desteği sağlayan kampanyayla marka siparişlerini üç katına çıkarırken aynı zamanda bataryalarının üstünlüğünü de vurgulama şansı buluyor.

Dat Bike ve Happiness Saigon geçtiğimiz yıl da ülkedeki her prizi şarj istasyonuna dönüştürmek için harekete geçmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.