Açıkhava Yarışması başvuruları uzatıldı

Açıkhava'daki en iyilerin ödüllendirileceği 2010 MediaCat Açıkhava Ödülleri'nin başvuruları 12 Şubat'a kadar uzatıldı...

09.02.2010 - 00:00 | MediaCat

MediaCat Açıkhava Ödülleri’nin dördüncüsü bu yıl 6 Nisan 2010 tarihinde düzenlenecek. Geçen senenin yıldızı, ikisi büyük ödül olmak üzere, törenden beş ödülle ayrılan Universal McCann’di. Bakalım bu senenin yıldızı kim olacak?

Açıkhava’daki en iyilerin ödüllendirileceği 2010 MediaCat Açıkhava Ödülleri’ne başvurular 12 Şubat’a kadar uzatıldı. Başvurular, www.mci.com.tr/acikhava2010 adresinden yapılabiliyor.

01 Ocak 2009 – 31 Aralık 2009 tarihleri arasında yayınlanmış ve uygulanmış olan işlerin katılabileceği yarışmanın, bu seneki jüri başkanı Yapı Kredi Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Ermert. Başkan dâhil, yaklaşık 20 kişiden oluşması planlanan jüride, platform üyelerinin yanı sıra, reklam yaratıcıları, açıkhava mecra pazarlama şirketi temsilcileri, açıkhava ajansı temsilcileri, reklamveren temsilcileri ve yan/destek sektör temsilcileri de olacak.

MediaCat Açıkhava Ödülleri yarışması, açıkhava reklamı tasarlayan, uygulayan, üreten her türlü şirkete, reklam ajansına, medya ajansına açık. Yarışmaya katılan işlerde yaratıcılığın yanı sıra reklamverenin iş başarısına olan katkısı da dikkate alınıyor.

Yarışmaya hazırlık döneminden ödül töreni sonrası yayınlanan kitabına kadar MediaCat Açıkhava Ödülleri, sektörün gündeminde bir yıl boyunca kalıyor ve bu özelliği ile sponsorlarına hedef kitleleriyle yıl boyu iletişim kurma imkânı sağlıyor.

Yarışmanın bu seneki ana sponsoru Ströer Kentvizyon, platform uyeleri BBM ve Citylights, kategori sponsoru da NGM.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.