ekolay’dan 14 Şubat’a özel hediyeler

ekolay 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir fotoğraf yarışması düzenliyor. ekolay’ın düzenlediği yarışmada sevgililer en mutlu anlarının fotoğrafını...

09.02.2010 - 00:00 | MediaCat

ekolay 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir fotoğraf yarışması düzenliyor. ekolay’ın düzenlediği yarışmada sevgililer en mutlu anlarının fotoğrafını http://hangisi.ekolay.net/ adresinde, paylaşacak ve halk jürisinden en yüksek puan kazanan yarışmacı, Gezisitesi’nin de katkılarıyla, haftasonu  26 ve 27 Şubat geceleri  Uludağ Hotel Monte Baia’da  Tam Pansiyon Plus  tatil kazanacak.

ekolay’da Sevgililer Günü’ne özel farklı hediye seçeneklerinden birkaçı ise şöyle:

Şehir rehberi size sıradışı bir Sevgilier Günü öneriyor.  Sevgilinizle romantik bir at gezisine ne dersiniz? Müzik sizi Levent Yüksel konserine götürüyor. Bilgi yarışmasından  iPhone ve Wii kazanma şansı, oyun.ekolay.net kameralı okey ve tavla salonlarında oynayanlara pırlanta yüzükler hediye ediyor. mahmure.com da  promosyonlar hediye seçenekleri, sinema’dan ise romantik film önerileri ve daha fazlası için sevgililergunu.ekolay.net adresini ziyaret etmeniz yeterli.