‘Açıkhava kampusü = Ströer Kentvizyon’ projesi başlıyor

Ströer Kentvizyon, öncülüğü ve yenilikçi yaklaşımı ile Kadir Has Üniversitesi ile işbirliği yaparak “Açıkhava kampusü = Ströer Kentvizyon” projesini başlatıyor

07.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Ströer Kentvizyon, öncülüğü ve yenilikçi yaklaşımı ile Kadir Has Üniversitesi ile işbirliği yaparak “Açıkhava kampusü = Ströer Kentvizyon” projesini başlatıyor.

Ströer Kentvizyon ve Kadir Has Üniversitesi işbirliğiyle başlatılan proje ile gençlerin işe, hayata hazırlanırken ve kariyer planlarını yaparken açıkhava medya sektörünü tanımaları amaçlanıyor. Uzun vadede açıkhava medya konusunun üniversitelerin reklamcılık bölümlerinde ders literatürüne girmesi hedefleniyor.

Ströer Kentvizyon bu yolla açıkhava medya sektöründe çalışan yetkinliklerini zaman içerisinde daha da yükseltmeyi ve nitelikli insanların hem Ströer Kentvizyon hem de açıkhava medyasına kazandırılmasını hedefliyor.

Projenin ilk adımı olarak, üniversite kampüsünde reklamcılık bölümü öğrencilerine açıkhava medya sektörü ve kariyer imkanları ile ilgili bilgilerin aktarıldığı seminer, Ströer Kentvizyon Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Tezcan, Ulusal Satış Koordinatörü Tolga Alişoğlu, Outdoortv Genel Müdürü Zeynep Tandoğan ve Pazarlama Direktörü Pınar Mutlu tarafından verildi.

“Açıkhava Kampüsü=Ströer Kentvizyon” projesi kapsamında içeriği Ströer Kentvizyon yöneticileri tarafından hazırlanan dönem sonu bitirme projesinde birinci olana şirkette staj yapma imkanı  verilecek. 2010 yılında‘dan başlayarak Ströer Kentvizyon yöneticileri reklamcılık bölümünde açıkhava medyası konulu dersler vererek Kadir Has Üniversitesi ile işbirliğini devam ettirecekler.

Kadir Has Üniversitesi ile başlayan “Açıkhava kampusü = Ströer Kentvizyon” projesinin açıkhava sektörü için yararlı olacağına inanan Ströer Kentvziyon, bu projeyi geliştirerek Türkiye genelinde çeşitli üniversitelerle devam etmeyi hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.