Açıkhava genç şampiyonlarını arıyor

A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması'nda yeni bir kategori: A Awards Junior.

26.12.2014 - 15:42 | Ali Kuru

A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması'nda yeni bir kategori: A Awards Junior.

Açıkhavada yapılan yaratıcı, etkili ve mecranın dilini doğru konuşan işleri ödüllendiren A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması’na yeni bir kategori eklendi: A Awards Junior. İlk kez düzenlenen A Awards Junior 2015’in kategori sponsoru Üniversite Medya, marka sponsoru Yapı Kredi Play, jüri başkanı McCann Istanbul’dan Uğur Çakır oldu.

A Awards Junior kategorisi, A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması kapsamında üniversitelerin iletişim fakültelerinde eğitim gören geleceğin iletişimcilerinin, sürekli gelişen açıkhava mecrasını etkili ve yaratıcı biçimde kullanmaları için düzenleniyor. Kategoride, öğrencilerden oluşturulacak ekipler verilen brief doğrultusunda tasarladıkları açıkhava kampanyaları ile yarışacaklar.

A Awards Üniversite Medya Junior kategorisine katılacak ekiplerin isim listelerini 16 Ocak 2015 tarihine kadar junior.aawards.net adresinde ilgili bölüme girmeleri gerekiyor. Katılım koşulları ve yarışma hakkında detaylı bilgi ve Yapı Kredi Play’in hazırladığı brief’e yine aynı internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Toplam ödül 15 bin lira

Ekipler verilen brief doğrultusunda Yapı Kredi Play için bir açıkhava kampanyası tasarlayarak yarışmaya katılacaklar. Yapı Kredi Play yarışmada 1’inci olan ekibe 7 bin, 2’nci olan ekibe 5 bin ve 3’üncü olan ekibe 3 bin lira ödül vaat ediyor.

Yarışmaya katılacak ekipler; billboard/CLP/duvar/megalight/megaboard/banner/araç giydirme gibi açıkhava reklam ünitelerinde uygulanacağı dikkate alınarak açıkhava mecrasının kriterlerine uygun tasarlanmış reklamlarla yarışmaya katılacaklar. Çalışmalar reklamın yaratıcı fikri kadar, açıkhava mecrasının kendine özel diline uygun tasarım açısından da değerlendirilecek.

A Awards Üniversite Medya Junior kategorisine katılan çalışmalardan jüri tarafından ödüle layık görülen ilk üç ekip ödüllerini 25 Mayıs 2015’te Rahmi Koç Müzesi’nde yapılacak A Awards ödül töreninde alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.