Abdi İbrahim’de yeni atama

Dünyanın en büyük 96'ncı ilaç şirketi olan Abdi İbrahim İlaç San. ve Tic. A.Ş.'nin Türkiye pazarından sorumlu...

01.07.2009 - 15:47 | MediaCat

Dünyanın en büyük 96’ncı ilaç şirketi olan Abdi İbrahim İlaç San. ve Tic. A.Ş.’nin Türkiye pazarından sorumlu, Reçeteli ve Reçetesiz İlaçlar Satış ve Pazarlama Genel Müdürlüğü görevine sektörün deneyimli ismi Dr. Cüneyt Gedikli getirildi.

Santa Farma İlaç’ta Pazarlama Direktörü olan, sektörde 19 yıllık deneyime sahip Dr. Cüneyt Gedikli, 17 Ağustos 2009 tarihi itibariyle Abdi İbrahim İlaç San. ve Tic. A.Ş’nin Türkiye pazarından sorumlu, Reçeteli ve Reçetesiz İlaçlar Satış ve Pazarlama Genel Müdürü olarak yeni görevine başlayacak.

Dr. Cüneyt Gedikli kimdir?

Dr. Cüneyt Gedikli, İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olduktan sonra İ.Ü. İşletme İktisadı Enstitüsü, İşletme Sertifika programını tamamladı. 2 yıl doktorluk yaptıktan sonra Santa Farma İlaç’ta Medikal Danışman ve Eğitim Müdürü olarak işe başladı. Sonrasında sırasıyla; Ürün Müdürü, Grup Ürün Müdürü, Stratejik Pazarlama Müdürü, Tanıtım ve Pazarlama Müdürü olarak satış ve pazarlamanın çeşitli kademelerinde çalışan Gedikli, son olarak da Pazarlama Direktörü olarak tüm tanıtım ve pazarlama grubunu yönetmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.