MediaCat

A İletişim’e üç yeni müşteri

Ajans, yeni müşterileri PhillipCapital, CPP ve KOBIL’e, kurumsal iletişim, medya ilişkileri ve pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verecek.

A İletişim’e üç yeni müşteri

A İletişim portföyüne, Singapur merkezli uluslararası finans şirketi PhillipCapital, İngiltere merkezli yaşam destek şirketi CPP ve dijital kimlik ve mobil güvenlik alanında hizmet veren yüksek güvenlik teknoloji şirketi KOBİL’i ekledi.

1975 yılından beri faaliyetlerini sürdüren PhillipCapital, 2012 Mart ayında Hak Menkul Değerleri satın alarak Türkiye pazarına girdi. Türkiye dışında, Avustralya, Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Hong Kong, Endonezya, İngiltere, Japonya, Kamboçya, Malezya, Singapur, Sri Lanka, Tayland ve ABD’deki finansal merkezlerde operasyonlarını sürdüren PhillipCapital’in 16 ülkede 3 bin 500 çalışanı bulunuyor.

CPP ise dünya genelinde 30 yılı aşkın süredir Koruma Planı ve ID Safe başta olmak üzere müşterilerinin kredi kartı, kimlik, pasaport, ehliyet, gibi önemli belgeleri ve ayrıca kişisel kimlik bilgilerinin korunması ve mobil güvenliği için sigorta ve asistans hizmetleri sunuyor. Türkiye’deki faaliyetlerine 6 yıldır devam eden CPP, Türkiye’de 8 banka, 8 sigorta şirketi olmak üzere 16 iş ortağı ile beraber 2012 yılı itibarı ile 600 bin’e yakın yaşayan müşterisine hizmet veriyor.

Almanya merkezli KOBIL Systems GmbH ise, dijital kimlik ve mobil güvenlik alanında hizmet veren yüksek güvenlik teknoloji şirketi. Yıllık cirosu yaklaşık 60 milyon dolar civarında olan KOBIL Systems, 16 ülkede faaliyet gösteriyor. KOBIL Systems,  Türkiye’de de 11 banka ile çalışıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.