MediaCat

Hayaletler aramızda

Pete’s Dragon’un yönetmeni David Lowery’nin yeni filmi A Ghost Story için New York’ta bir “hayalet mağazası” açıldı.

Hayaletler aramızda

Kısa süre önce hayata gözlerini yummuş bir adam, sevgili karısını teselli etmek için yeryüzüne geri döner. Ancak, karısıyla yeniden birlikte olmak yerine kendini beyaz çarşafa sarınmış görünmez bir hayalet olarak bulur. Karısı onun yokluğuna alışmaya çalışırken o, bildiği hayatın ve sevdiği kadının yavaş yavaş uzaklaşmasını izlemekten başka bir şey yapamaz.

David Lowery’nin yazıp yönettiği, başrollerinde Casey Affleck ve Rooney Mara’nın rol aldıkları A Ghost Story, konusuna yakışır gariplikte bir tanıtım kampanyasıyla, senaryosunda vadettiği garipliğe insanları alıştırmaya çalışıyor şu sıralar. Filmin tanıtımı için New York’un Çin Mahallesi’nde A Ghost Store isimli bir mağaza açan ajans A24, tasarımcı Steven Jos Phan ve dijital tasarım mağazası Watson DG; ismiyle müsemma bu mağazada bir grup hayaleti sergiliyor.

Hayaletler aramızda

Hayaletler aramızda

Hayaletler aramızda

Dileyenlerin canlı izleyebilecekleri mağazada alışveriş yapmak için ise internet sitesindeki sekiz dakikalık videoyu izlemek gerekiyor.

Hayaletler aramızda

Hayaletler aramızda

Hayaletler aramızda
51A Chrystie Street’te meraklılarını bekleyen A Ghost Store temmuz ayının ortasına kadar ziyaretçileri (ve alışverişçileri) ağırlamayı sürdürecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.