7. Kırmızı Ödülleri sahiplerini buldu

Kırmızı Ödülleri, 16 Şubat 2010 tarihinde, Hilton Convention Center’da düzenlenen bir törenle sahiplerine verildi. Büyük Ödül Kıpkırmızı’nın sahibi DDB&Co. oldu...

17.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Kırmızı Ödülleri, 16 Şubat 2010 tarihinde, Hilton Convention Center’da düzenlenen bir törenle sahiplerine verildi. Büyük Ödül Kıpkırmızı’nın sahibi DDB&Co. oldu.

2003 yılından bu yana basın reklamlarında yaratıcılığın artırılmasını özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklam verenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Kırmızı Ödülleri sahiplerini buldu. Büyük ödül Kıpkırmızı da dahil olmak üzere toplam 39 kategoride düzenlenen yarışmaya bu yıl 74 ajanstan 750 başvuru yapıldı.

Büyük Ödül KıpkırmızıBasında En İyi Banka & Bankacılık Hizmeti, Sigorta & Diğer Finans Hizmetleri Reklamı kategorisinde Medina Turgul DDB; Basında En İyi Perakende Reklamı kategorisinde DDB & Co.; Basında En İyi Bilgi Teknolojisi, İletişim Ürünü ve Hizmetleri Reklamı kategorisinde Manajans Thompson; ödüle layık görüldü. Genç Kırmızı’nın sahibi ise Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümünden Ayça Girgin ve Ece Özmen oldu.

Gecede konuşma yapan Kırmızı jüri başkanı Engin Kafadar, konuşmasını “Mazeret dinlemeden, yılmadan, yılın 365 günü en iyisi için çalışan reklam dünyasının tüm çalışanları, alkışlar onlar için…” diyerek sonlandırdı.

Kırmızı Sergi’ye devam
Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nde ödül kazanan işler, Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerde Güzel Sanatlar ve İletişim Fakültesi öğrencileriyle buluşuyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kırmızı Sergi üniversitelerde yola devam edecek.

Kazananlar listesini görmek için aşağıdaki dosyayı tıklayınız…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.