MediaCat

50 under 30

Sektörün 30 yaş altı 50 yeteneği, bu kez çok daha büyük bir unvan çeşitliliğiyle karşınızda…

50 under 30

30 under 30, MediaCat’in gelenekselleşen seçkilerinden biriydi. Yıllardır bu seçki altında, sektörün gelecek vaat eden yaratıcılarını, sektörün lider isimlerinin önerileri dahilinde belirliyorduk. Ancak anlatacak daha büyük bir hikâye olduğunun da farkındaydık. Ve bu hikâyede yalnızca kreatiflerin olmadığının da… Bu yüzden, bu yıl büyük hikâyenin peşinden gittik. 50 under 30 adını verdiğimiz seçkide, kreatiften stratejiste, sosyal medya yöneticisinden yönetmene, illüstratörden veri uzmanına, medya planlamacıdan halkla ilişkiler uzmanına ve daha nicelerine uzanan bir skalada, sektörün 30 yaş altındaki 50 yetenekli ismini bir araya getirdik.

Dikkat çekenler

Bu yılın seçkisinde dikkat çeken özelliklerden biri, kariyerini toplumsal fayda ve sosyal inovasyon odaklı işlerle şekillendirmek için çabalayan isimlerin varlığı. Dünyayı dönüştürme bilincini mesleğine adapte edebilen 20’li yaşlarında insanlar görmek gerçekten umut verici.

50 under 30’u şekillendirirken, belirlediğimiz 100’ün üzerinde kreatif, PR, medya ve prodüksiyon ajansının yönetici ve başkanına danışarak, görüş ve önerilerini aldık. Üzücü taraflardan biri ise, iletişim sektörünün sac ayaklarından halkla ilişkiler şirketlerinin, konuya olan ilgisizliği oldu. Maalesef yalnızca birkaç ajanstan öneri alabildik. Önümüzdeki yıllarda bu listede, PR tarafından daha fazla genç yeteneği tanıtabilmek ve hikâyelerini paylaşabilmek dileğimiz…

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.