MediaCat

5. Lacoste Talks geride kaldı

Komedi Kulüp Nişantaşı’nda düzenlenen etkinlik; iş, ekonomi, teknoloji, moda, kültür-sanat ve spor dünyasından isimleri buluşturdu.

Fransız moda markası Lacoste’un, Türkiye’de Eren Perakende tarafından temsil edilen “Lacoste Talks” etkinliklerinin beşincisi, 27 Mayıs gecesi Komedi Kulüp Nişantaşı’nda gerçekleşti.

Lacoste’un üst düzey yöneticileri, özel müşterileri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşen etkinlik, Lacoste Türkiye Genel Müdürü Atok Kansav’ın açılış konuşmasıyla başladı. Konuşmasında markanın yenilikçi ruhuna ve deneyim odaklı yaklaşımına vurgu yapan Kansav’ın ardından sahneyi oyuncu Zafer Algöz devraldı.

Algöz’ün oyunculuk kariyeri boyunca yolunun kesiştiği isimlere dair hatıralarını ve set anılarından en eğlenceli kesitleri izleyicilerle paylaştığı performansın ardından gece, Solanch De La Rosa’nın canlı müzik performansıyla devam etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.