MediaCat

42. Grafik Tasarım Sergisi ziyaretçilerini bekliyor

8 Aralık’ta kapılarını açan sergi 5 Ocak’a kadar ziyaret edilebilecek.

Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu’nun (GMK) 1981’den bu yana düzenlediği Grafik Tasarım Sergisi’nin 42’ncisi 8 Aralık tarihinde Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Ana Galeri’de kapılarını açtı.

Eylül 2022’den bu yana üretilmiş işleri bir araya getiren sergi afişten kitaba, hareketli görüntüden sosyal medya uygulamalarına 25 kategoride tasarımlara yer veriyor. Kurukahveci Mehmet Efendi ana sponsorluğunda düzenlenen sergi 5 Ocak’a kadar ziyaret edilebilecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

GMK (@gmk.turkey)’in paylaştığı bir gönderi

Grafik Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu

Grafik tasarımcıları onurlandıran, mesleğin genç isimleri için bir teşvik ve motivasyon kaynağı olan Grafik Tasarım Ödülleri açılışta gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Başvuran 450 tasarım arasından yılın en nitelikli ve iyi işlerini belirlemeyi amaçlayan yarışmada 25 kategoride En İyi Ödülleri ve Başarı Ödülleri ile 6 özel ödül de verildi. 42. Grafik Tasarım Sergisi’nin ödüllü çalışmalarına buradan göz atabilirsiniz.

42. Grafik Tasarım Sergisi 5 Ocak tarihine kadar her gün 10.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.