4129Grey’den Midjourney imzalı ilanlar

Pegasus'un yeni kampanya görselleri yapay zekâya emanet.

17.10.2022 - 10:49 | Simge Şenses

Yapay zekâ destekli tasarım uygulamalarının kreatif sektöre dost mu, düşman mı olduğu tartışıladursun, 4129Grey teknolojiyi kucakladığını Pegasus Airlines için hayata geçirdiği Midjourney imzalı sosyal medya paylaşımlarıyla ilan etti.

Pegasus’un uçtuğu destinasyonlar ve yolcularına özel kampanyaları Midjourney tarafından görselleştirilince ortaya az eforla, estetik olarak oldukça zengin bir sosyal medya feed’i çıktı.

4129Grey Chief Digital Officer’ı Kayhan Dural, ajansın Pegasus Airlines için hayata geçirdiği projenin motivasyonunu şu sözlerle anlattı: “Uzun süredir always on görsel üretim sıkıntısına iyi bir alternatif arayıp durduk. Kullanıcının dikkatini çekmeyi asla başaramayan görsellere iyi alternatif olabilecek düzeyde bir üretim aracına sahip değildik. Midjourney, Dall-E prompt devrimiyle bir noktaya gelebilir miyiz acaba diye kafa yorarken, mesafeleri kısaltan, ilhamı merkezine alan partnerimiz Pegasus Airlines için kampanya, ilham, duygusal, rasyonel tüm always on görsel üretimini Midjourney altına aldık.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.