Yaşamın ayrılmaz ikilisi

Ad Council'den evcil hayvanlara ve ailelerine destek çağrısı.

17.10.2022 - 11:26 | Sencer Uçar

Maddie’s Fund ve Humane Society ile güçlerini birleştiren Ad Council, evcil hayvan sahibi olsun olmasın, hayvanlara duyduğu sevgiyi bağışa dönüştürmek isteyenlere insanoğlu ile hayvanlar arasındaki bağı vurgulayan kamu spotlarıyla sesleniyor.

Wunderman Thompson imzalı iç ısıtan kamu spotlarında mama ve malzeme yardımı, veteriner masraflarının karşılanması, hayvan sahiplendirme gibi pek çok yöntemle evcil hayvanlara ve ailelerine yardım edilebileceği aktarılıyor.

Maddie’s Fund yönetiminden Mary Ippoliti-Smith, “Geride kalan son birkaç yılın bize öğrettiği bir şey varsa, o da evcil hayvanların sağlığımız, mutluluğumuz ve esenliğimiz üzerinde hayati rol oynadığıdır. Aileleri bir arada tutmak hiç olmadığı kadar önemli ve bu konuda hepimiz yardımcı olabiliriz” yorumunda bulundu.

Ad Council Kampanya Geliştirme Sorumlusu Heidi Arthur ise, “Kampanya, evcil hayvanlarla insanları bir arada tutma konusunda toplumun oynayabileceği rolün önemini gözler önüne seriyor. Sıradan insanlar, büyük ya da küçük adımlarla ailelerin hayvanlarıyla bir arada kalmalarını sağlayabilir” açıklamasında bulundu.

Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.