4129Grey’de üst düzey atama

Kayhan Dural'ın sorumluluk alanı genişledi.

15.05.2019 - 14:50 | MediaCat

4129Grey’de üst düzey atama

4129Grey’in dijital iletişim departmanının yöneticiliğini üstlenen Kayhan Dural, 4129Grey Chief Digital Officer’ı oldu.

Ajans bünyesinde dokuz yıldır çalışmakta olan Kayhan Dural, ajansa junior sosyal medya uzmanı olarak adım atmıştı. 10 kişiyle başlayan sosyal medya ekibini zamanla 75 kişilik bir ekibe taşıyan ve yıllar içerisinde eklediği yeni hizmetlerle ajansın dijital gücünü artıran Dural, ajansın lider ekibinde de yer alıyor.

4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Dural’ın terfisini, “Kayhan, ilk günden itibaren gösterdiği azim, enerji ve zekâyla fark yaratacağını bize belli etmişti. Yıllar içerisinde özverisi, sistem kurma ve geliştirme becerisi, yaratıcılığı, teknolojiyi ve platformları birleştirmek konusunda inanılmaz yeteneğiyle 4129Grey ailesi içerisinde herkesin sevdiği, çalışmaktan keyif aldığı ve bir lider olarak benimsediği biri oldu. Yeni rolünde ajansın geliştireceği ürünler, teknoloji, data ve içeriğin kesişiminde markalar için yaratılacak çözümler konusunda liderlik yapacak ve ekiplerimizle yakın çalışacak. Çok heyecanlıyız.” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.