41?29!’a yeni müşteri

DeFacto, dijital iletişim faaliyetleri için 41?29!'la anlaştı.

12.06.2014 - 14:49 | MediaCat

DeFacto, dijital iletişim faaliyetleri için 41?29!'la anlaştı.

DeFacto, dijital iletişim çalışmalarına 41?29! ile devam etme kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde imzalanan anlaşma ile marka, süregelen ve yeni hayata geçirilecek tüm projelerde 41?29! ile çalışacak. DeFacto’nun, sosyal medya hesaplarının kontrol ve yönetim süreçleri de 41?29! tarafından yürütülecek.

Konuya ilişkin açıklama yapan DeFacto Pazarlama Direktörü Kemal Ömerci “41?29!’un hayata geçirdiği başarılı çalışmaların yaratıcı ve dinamik ruhu bizi etkiledi. İnanıyorum ki, 41?29! ile 2014 yılı sonunda sosyal medya hesaplarımızda özgün, ses getiren, etkileşimi yüksek projeler hayata geçireceğiz. Her iki ekibin de amacı DeFacto’nun sosyal medya hesaplarındaki toplam takipçi sayısını 2,5 milyon kişiye yükseltmek” şeklinde konuştu.

41?29!’un kurucusu olan ve halen ajans başkanlığını görevini yürüten Alemşah Öztürk ise DeFacto ile yaptıkları iş birliğine ilişkin şunları söyledi; “DeFacto ekibinin dijitale olan inancı, bakış açısı ve daha fazlasını başarma arzusu bizi çok etkiledi. Fark yaratan işlerin çıkabilmesi için marka ve ajans ekiplerinin beraberce tutku ve heyecanla çalışmaları gerektiğine çok inanıyoruz, bu yüzden DeFacto’yu markalarımız arasına katabildiğimiz için çok heyecanlıyız!”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.