4 usta 4 muammayı BWI’da anlatıyor

Basitlik, hakikat, hikâye ve beynin sırları BWI Master Class'larda çözülüyor.

06.11.2015 - 15:11 | MediaCat

4 usta 4 muammayı BWI’da anlatıyor

Brand Week Istanbul’un sınırlı sayıda kişiye açık olan Master Class seminerleri dört büyük ustayı ağırlıyor. Siegal+Gale EMEA Başkanı Philip Davies, reklam dünyasının efsane ismi Luke Sullivan, Storytelling Danışmanı ve İletişim Stratejisti Shawn Callahan ve SalesBrain’in Kurucu Ortağı Patrick Renvoisé’nin master class’larına katılanlara birer sertifika da verilecek. Dünyaca ünlü isimlerle birebir çalışma imkânı bulabileceğiniz bu özel buluşmalarda yerinizi almayı unutmayın!

Master Class seminerleriyle ilgili detaylı bilgiye Brandweekistanbul.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Markalamada Yalınlığın Gücü

Philip Davies, Siegal+Gale / EMEA Başkanı

4 usta 4 muammayı BWI’da anlatıyorMarka ve pazarlama söz konusu olduğunda en çok sorulan soruların başında “Büyük fikir nedir?” gelir. Fakat bugünün giderek karmaşıklaşan marka dünyasında bu, gerçekten de yanlış soru.

Global marka danışmanlığı şirketi Siegal+Gale’in EMEA Başkanı Philip Davies’in Master Class seminerine katılacaklar, bugünün en başarılı kurumlarının benimsediği marka felsefeleri, stratejileri ve tekniklerinden basitliğin gücünün etkilerine kadar birçok konuda en başarılı örnekleri dinleyecekler. Katılımcılar seminerden çevik ve rekabetçi olmanın yanı sıra büyük fikre ihtiyaç duymayan yeni yolları ve bunu pratikte nasıl uygulayacaklarını öğrenmiş olarak ayrılacaklar.

Marka Hakikatini Bulmak

Luke Sullivan, Reklamcı – Yazar

luke sullivan brand week istanbul 2015'teLuke Sullivan, Brand Week Istanbul’a özel hazırladığı “An Excercise in Finding the Truth” başlıklı Master Class’ta pazarlama evreninin sınırlarındaki “hakikat”i nasıl bulabileceğimizi anlatacak. 32 yıllık reklamcılık kariyerinin ardından tecrübelerini aktardığı her kitabı ve konuşmasıyla sektörün yönünü tayin eden duayen isimlerden reklamcı-yazar Luke Sullivan’ın seminerine katılanlar, marka hakikati kavramının gücüyle tanışacak.

“Bu ürün, servis veya kategori hakkında söyleyebileceğim en hakiki şey ne olabilir?” sorusuna yanıt ararken izlenmesi gereken yolu tarif edecek olan Sullivan’ın bunun için patenti kendisine ait bir de metodu var. “Bar taburesi sahiciliği” testini ve neden odak grupların değil gerçek insanların neler söylediklerini anlamak gerektiğini ortaya koyacak olan Sullivan’ın semineri katılımcılara dolambaçlı yollardan sıyrılıp gerçeği kucaklamanın gücünü gösterecek.

Connecting Brand and Sales with Stories

Shawn Callahan, Storytelling Danışmanı – İletişim Stratejisti

4 usta 4 muammayı BWI’da anlatıyorPazarlama evreninde hikâyelerin hüküm sürdüğü bugünlerde marka ve satış departmanlarınızı nasıl bir araya getirebilirsiniz? Belki de satış departmanındaki çalışanlarınız sahadayken hikâyenizi anlatabilirler.

Çalışma ortamında insanlığı yeniden tesis etmek amacıyla 2004 yılında kurduğu Anecdote adlı şirketi aracılığıyla liderlere iş konulu hikâye anlatımı, etkileşim yaratma, etkileme ve ilham verme konularında eğitimler veren Storytelling Danışmanı ve İletişim Stratejisti Shawn Callahan başarılı marka hikâyeleri oluşturmanın kilit noktalarını BWI 2015’te paylaşacak.

Master Class’ında iyi hikâyelere sahip olmanın öneminin yanı sıra, bu hikâyeleri anlatmaya gönüllü satışçılara sahip olmanın gerekliliğini anlatacak olan Callahan, seminerini dünyanın en büyük otel zinciri IHG ve ABD’nin en revaçta perakendecilerinden PIRCH’ten örneklerle destekleyecek.

Sürüngen Beynin Fethi

Patrick Renvoisé SalesBrain, Nöropazarlama Direktörü ve Kurucu Ortağı

4 usta 4 muammayı BWI’da anlatıyorDünyanın ilk nöropazarlama ajansı olan SalesBrain’in kurucu ortağı Patrick Renvoisé ilkel beyne hitap etmenin formülünü Brand Week Istanbul’da anlatacak.

2011 ve 2014’te Advertising Research Foundation tarafından verilen araştırmada İnovasyon Ödülü’nü iki kez kazanan, ajansı SalesBrain’in imzasını taşıyan NeuroMAP ile markaları tüketicileriyle bilimsel bir rota üzerinden buluşturan Renvoisé Brand Week Istanbul’da özel bir seminer veriyor.

“Markanızın mesajlarını tüketicinizin beynine saçıyor musunuz; yoksa değer önermelerinizi beynin karar almayı tetikleyen noktasına mı gönderiyorsunuz?” sorusu üzerinden şekillenecek seminerle, 2002’den bu yana 6 binden fazla şirket ve 20 ülkeden 62 bin yöneticiyi eğiten metot katılımcılarla İstanbul’da buluşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.