3M Türkiye yönetim kadrosunda atama

3M Türkiye Tüketici Ürünleri İş Grubu Ülke Direktörlüğü'ne Sinem Erdoğmuş Yavuz atandı.

31.01.2017 - 14:33 | MediaCat

3M Türkiye yönetim kadrosunda atama

Post-it, Scotch ve Scotch-Brite gibi markaların üreticisi olan ABD menşeli 3M‘in Türkiye ayağında yeni bir atama gerçekleşti. 3M Türkiye Tüketici Ürünleri İş Grubu Ülke Direktörlüğü’ne atanan Sinem Erdoğmuş Yavuz, 18 Ocak 2017 itibarıyla yeni görevine başladı.

3M Türkiye atamaMarmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezuniyetinin ardından Marmara Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü’nde yüksek lisans, Madrid Autonoma Üniversitesi’ndeyse doktora eğitimi alan Sinem Erdoğmuş Yavuz kariyerine 2002 yılında İspanya’da başladı. Vestel Iberia’da pazarlama ve satış alanında çeşitli görevler üstlendiği dört yılın ardından Türkiye’ye dönerek Coca-Cola İçecek AŞ’de müşteri ilişkileri ve yönetimi alanında çalışan Erdoğmuş Yavuz, 2008 yılında British American Tobacco Türkiye’de ticari faaliyetler, pazarlama ve iletişim alanında çalışmalarını sürdürdü. 2011 yılında Coca-Cola Bahreyn ve Katar Satış Müdürü olan Erdoğmuş Yavuz, Şubat 2013’te Coca-Cola Şişeleme Grubu Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Umman Kanal Pazarlama Müdürü olarak atandı.

Son olarak Nestlé Türkiye Zincir Müşteriler Satış Müdürü olarak çalışmalarını sürdüren Sinem Erdoğmuş Yavuz, 3M Türkiye Tüketici Ürünleri İş Grubu Ülke Direktörü olarak yeni görevi kapsamında 3M Türkiye’nin Tüketici Ürünleri İş Grubu ile ilgili tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.