3M Command’ı yaratıcı anlat, kazan

3M Command askıları konu alan amatör yaratıcı video yarışması devam ediyor...

06.10.2010 - 00:00 | MediaCat

3M, yenilikçi ürünleri arasında yer alan ve yapıştığı yerde iz bırakmayan 3M Command askıları konu alan amatör yaratıcı video yarışması devam ediyor. İçindeki yaratıcılığa kulak vererek yarışmaya katılmak isteyenlerin; Command askıları anlatan bir video filmi hazırlayarak, 20 Kasım 2010 tarihine kadar www.izbirakmakistemiyormusun.com adresine yüklemeleri gerekiyor.

Web sitesinin yanı sıra Facebook ve Twitter’dan da takip edilebilecek videolardan en çok oy alan ilk 20 film 21 Kasım’da; jürinin oyuyla belirlenecek ilk 10 yarışmacı ise 1 Aralık’ta açıklanacak. Yarışmada 1. seçilen adaya SONY 46” LCD TV, ikinci seçilene ise SONY 40” LCD TV armağan edilecek. Yarışmanın 3.’süne SONY mini laptop, 4. ve 5.’sine SONY Bloggie mini kamera; geriye kalan 5 finaliste ise SONY fotoğraf makinesi verilecek. Oylamaya katılanları da unutmayan 3M, her 50. kişiye Command ürün seti, 1000.’ye ise SONY fotoğraf makinesi kazanma şansını sunacak.

Yarışmacılar, cep telefonu, amatör veya profesyonel kamerayla çekebilecekleri videoların yanı sıra, fotoğraflarla oluşturulan filmleri de gönderebilecek. En fazla 1 dakikalık olacak filmlerin, MPEG, AVI, 3GP, MOV formatlarında hazırlanması gerekecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.