360 Derece Dijital Strateji Yaratmak ve Uygulamak – Çağan Çağlar & Çağdaş Önen

Gelişen ve değişen medya dünyasında, ayakta kalabilmek ve markayı geleceğe taşıyabilmek için sürekli arayışta olan, hedef kitlesinin ihtiyaçlarını ve yaşam biçimlerini detaylıca izleyen bir marka yönetimi ön plana çıkıyor. Bütünleşik pazarlama iletişimi yaklaşımının, online ve offline medya kullanım entegrasyonuna katkısı ve online’ın sosyal medyanın büyüyen erişimi ile tüketicinin satın alma yolculuğuna olan etkisi günümüzün en […]

15.03.2013 - 18:47 | MediaCat

Gelişen ve değişen medya dünyasında, ayakta kalabilmek ve markayı geleceğe taşıyabilmek için sürekli arayışta olan, hedef kitlesinin ihtiyaçlarını ve yaşam biçimlerini detaylıca izleyen bir marka yönetimi ön plana çıkıyor. Bütünleşik pazarlama iletişimi yaklaşımının, online ve offline medya kullanım entegrasyonuna katkısı ve online’ın sosyal medyanın büyüyen erişimi ile tüketicinin satın alma yolculuğuna olan etkisi günümüzün en ilgi çeken konularının başında geliyor.

 

Bu eğitim programında, markanın iletişimini tüm varlıklarını kullanarak sadece mecralarda değil, tüm kanallarda (paid, owned, earned) değerlendirmesi ve hedef kitlesi ile etkileşimli bir iletişim gerçekleştirmesine dair örnekler paylaşılacaktır.

 

Dijital pazarlama kavramı, dijital strateji nasıl kurulur? (paid, owned,earned)

 

Bütünleşik dijital pazarlama kampanyaları için örnek vakalar (Global örnekler + Yandex örneği)

 

Workshop (Katılımcılar case study üzerinde oluşturulacak gruplar ile birlikte strateji kurmayı içselleştireceklerdir.)

25 Nisan 2013-360 Derece Dijital Strateji Yaratmak ve Uygulamak