Markanızın Dijital Kimliğini Oluşturmak – Mustafa İÇİL

Bu eğitimde dijital pazarlama dünyasının ne ve nasıllarını konuşacağız. Eğitimin amacı katılımcılara bu dünyanın pazarlama araçlarını tanıtmak, örneklerle ve ipuçlarıyla dijital stratejinin nasıl oluşturulması gerektiği yönünde yol göstermek. Ana başlıklar şu şekilde özetlenebilir:   Anla: Offline ve Online dünyanın içiçe geçmeyi başladığı bir dönemde Dijital Pazarlama’nın durduğu yer ve hayatımıza soktuğu kavramlar.   Dinle: Hızla […]

15.03.2013 - 18:39 | MediaCat

Bu eğitimde dijital pazarlama dünyasının ne ve nasıllarını konuşacağız. Eğitimin amacı katılımcılara bu dünyanın pazarlama araçlarını tanıtmak, örneklerle ve ipuçlarıyla dijital stratejinin nasıl oluşturulması gerektiği yönünde yol göstermek. Ana başlıklar şu şekilde özetlenebilir:

 

Anla: Offline ve Online dünyanın içiçe geçmeyi başladığı bir dönemde Dijital Pazarlama’nın durduğu yer ve hayatımıza soktuğu kavramlar.

 

Dinle: Hızla değişen sektör trendlerini ve müşteri beklentilerini anlamak. Internet’in araştırmacı yüzünü kullanmak.

 

Oluştur: Ana websitenizden, mobil sitenize, sosyal medya sayfalarınızdan, bloglarınıza Internette varolmak ve dijital varlığınızı yaratmak.

 

Konuş: Direk pazarlamadan, etkileşimli platformlara müşterilerinizle alternatif iletişim yöntemleri.

 

Davet Et: Hem ücretli hem viral yöntemlerle dijital varlıklarınıza trafik çekmek, katılımı sağlamak. Online reklam araçları ve yöntemleri.

 

Ölçümle: Internet Pazarlamasında başarıyı ölçmenin yolları.

 

Sadakat: Sürekliliği sağlamak ve itibar yönetimi.