31 yıllık ajansı ile yollarını ayırdı

Harley-Davidson’ın 31 yıllık işbirliğinden sonra, IPG’ye bağlı Minneapolis merkezli reklam ajansı Carmichael Lynch Minneapolis...

01.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Harley-Davidson’ın 31 yıllık işbirliğinden sonra, IPG’ye bağlı Minneapolis merkezli reklam ajansı Carmichael Lynch Minneapolis ile yollarını ayırdığı, hem ajans hem de kurum tarafından doğrulandı.

Harley-Davidson’ın müşteri ilişkilerinden sorumlu CEO’su Mark Hans Richer konu ile ilgili bir açıklama yaparak, stratejilerinin tekil tüketici kitleden uzaklaştığını ve Carmichael Lynch’in bu yeni oluşumu kabul etmek yerine farklı bir yol seçtiğini, bunu da müşteri olarak kendilerinin saygıyla karşıladıklarını belirtti.

Carmichael Lynch’in CEO’su Doug Spong konu ile ilgili ise ajans olarak “İş birliğimiz süresince Harley-Davidson markasını taşıyabildiğimiz kadar ileri taşıdık ancak, belli bir noktadan sonra fikir birliğimiz sona ermiş bulunuyor. Bizim için en doğru olanı yollarımızı ayırmak” yorumunda bulundu. Ajansın, Harley-Davidson ile ilgilenen ekibi, diğer markalar için yeniden konuşlandıracağı belirtildi.

Motorsiklet üretiminde simge marka olmuş şirket, McCann, VSA Partners, Davie Brown ve GS Design gibi ajanslar ile görüşme halinde olduğunu ifade etti.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.