3.Digitalage Konferansı bugün gerçekleşiyor!

Digitalage Konferansı'na hala kayıt yaptırmadıysanız kayıt yaptırmak için yarın son gün! 3 Kasım 2009 Salı günü saat 08.00'de başlayacak olan...

02.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Bu sene ‘Yakınsama ve Dijital Marketing’ temasıyla düzenlenen 3.Digitalage Konferansı bugün Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenleniyor.Teknoloji trendleri, 3G, bulut bilişimi, IPTV ve bu teknolojilerin yarattığı dijital yakınsamanın pazarlama dünyasına etkilerinin ele alınacağı Digitalage Konferansı, Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde saat 09.10 itibariyle başladı ve Gustav Martner’in konuşmasıyla devam ediyor. Ardından Levent Erden’in ve Gemius firmasının konuşmalarıyla devam edecek olan program, kısa bir kahve molası verecek .

Saat 12.10’da verilecek öğle yemeğine kadar Ben Richardson, Ramazan Demir ve Matthew Bamford’da konuşmalarını bitirmiş olacak.Yemeğin ardından 13.40’da Levent Erden’in konuşmasıyla devam edecek olan program, Filip Piecznysky ve Paul Berney’in konuşmalarıyla konuşmacılara veda edecek. Program 14.25 itibariyle ‘Yılın Başarılı Dijital Hikayeleri’ ve Yılın En Başarılı Dijital Hikayesi’nin seçilmesi ile 17.10’da son bulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.