PRNews yılın en büyük ajansını belirledi

Her yıl New York’ta PRNews dergisi tarafından düzenlenen ve sektörün önde gelen ajanslarının katıldığı...

02.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Ogilvy Public Relations, 2008’in ardından ikinci kez yılın en büyük ajansı ödülünü kazandı.

Her yıl New York’ta PRNews dergisi tarafından düzenlenen ve sektörün önde gelen ajanslarının katıldığı “Platinium PR Ödülleri” sahiplerini buldu. Bir çok ajansın farklı kategorilerde ödüle layık görüldüğü yarışmada , Ogilvy Public Relations en güçlü rakiplerini geride bırakarak ikinci kez “Yılın En Büyük Ajansı” Platinium ödülünü almaya hak kazandı. Yarışmaya katılan ajanslar, iş geliştirme, çalışanlar, network inisiyatifi ve bağlılığının yanı sıra fikir önderliği olmak üzere  4 farklı kategori üzerinden değerlendirildiler.

Güçlü ve yenilikçi iş performansı, bünyesine kattığı ödüllü müşterileri ve kuvvetli takım ruhuyla halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı alanındaki farklılığını bu son ödülle bir kez daha ortaya koyan Ogilvy PR, 2009 yılında ayrıca The Holmes Report dergisi tarafından verilen “Yılın En Büyük Ajansı”, PRWeek Editörün Seçimi kapsamında “Takip Edilmesi Gereken Ajans” ödülü ve yine PRWeek tarafından “Yılın Global Ajansı” kategorisinde de bronz madalya almaya hak kazanmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.