MediaCat

The Cat Report: En başarılı 11 kampanya

Geçtiğimiz ay yayımladığımız The Cat Report’ta 2021’in en başarılı ajansları, reklamverenleri ve markalarını sunmuştuk. Bu ay ise en başarılı 11 kampanyayla huzurlarınızdayız.

Yumoş Bina

Uzun süren pandemi dönemindeki kapanmanın sonlanmasının ardından insanların günlük hayata yavaş yavaş dönmeye başlamalarıyla Unilever’in Yumoş Detarjan’ı piyasaya çıkarması aynı döneme denk gelmişti. İstanbul’un en işlek caddelerinden Nişantaşı’nda bir binayı mecra olarak seçen ajans, binanın tüm katlarına, balkonlarına Yumoş ayılarını yerleştirdi. İnsanların uzun bir aradan sonra dışarı çıktıklarında karşılaştıkları bu görüntü büyük ilgi gördü. Sosyal medyada binanın fotoğrafları viral oldu. Aynı zamanda televizyonda en çok izlenen dizilerden biri olan Alev Alev’le entegrasyon yapıldı. Ayılardan bir kısmı çalınınca “Kayıp Aranıyor” ilanlarıyla kampanya gündemde tutuldu.

Yumoş Bina kampanyası yarışmalardan aldığı dokuz birincilik ve bir büyük ödülle yılın en iyileri listesine ilk sıralardan girdi.

Reklamveren: Unilever / Yumoş

Reklam Ajansı: Wunderman Thompson Turkey

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.