2018’in en başarılı ajansları

The Cat Report sonuçları dikkate alınarak hazırlanan ve performanslarıyla geride kalan yılın en yaratıcı ajanslarını belirlediğimiz seçkiyle karşınızdayız.

04.01.2019 - 13:28 | MediaCat

Yılın Çıkış Yapan Medya Ajansı: Wavemaker Türkiye

Felis Ödülleri’nden Mobil Bölümü Büyük Ödülü ve iki Başarı Ödülü’yle birlikte toplamda 12 ödülle ayrılan Wavemaker Türkiye, 2018’de oldukça başarılı bir performans ortaya koydu. ajans yalnızca Felis Ödülleri’nde değil, bu yıl Kristal Elma’da da sağlam bir duruş sergileyerek bir Bronz, üç Gümüş ve bir Kristal Elma’yı kucakladı.

2018'e damga vuran ajanslar

2018’de kazanılan müşteriler: Bilgi Üniversitesi, Ethica, İstek Vakfı, Mondelez, Mutlu Akü, Omega Saat, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

2018'e damga vuran ajanslarRenault için hayata geçirilen Renault & Getir Projesi – Test Sürüşünü Ayağınıza Getiren Teknoloji kampanyası Wavemaker Türkiye’nin tüm bu ödülleri evine götürmesini sağlayan ana kampanya olsa da, Huawei Türkiye için gerçekleştirilen Dünyanın İlk Canlı Yayın Mülakatı ile Çin’e Yolculuk, Dacia Türkiye için hayata geçirilen Lansmanın Hakkını Verenler ile Teknolojinin Hakkını Veren Roadshow, Renault Black Friday – Kara Değil Kâra Geçilen Cuma ve KFC Soğuk Savaş işleri de gözden kaçırılmamalı.

1 2 3 4 5 6 7

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.