2018’in en başarılı ajansları

The Cat Report sonuçları dikkate alınarak hazırlanan ve performanslarıyla geride kalan yılın en yaratıcı ajanslarını belirlediğimiz seçkiyle karşınızdayız.

04.01.2019 - 13:28 | MediaCat

Yılın Çıkış Yapan Yaratıcı Ajansı: Lokal

Lokal; 2018 yılını iki Felis, dokuz Kristal Elma ve Kristal Elma Dijital Büyük Ödülü ile kapattı. Dahası, dikkat çekici yükselişe zemin hazırlayan yaratıcı çalışmalarıyla ajans, 2019 yılını da umutla selamlamamızı sağladı.

2018'e damga vuran ajanslar

2018’de kazanılan müşteriler: Albaraka-INSHA, Birleşik Yapı, ERG, Ode Yalıtım, Park Residences Cadde, Richmond

2018'e damga vuran ajanslarÖzellikle İstanbulluların konut ve ulaşım dertlerinin mizah, dram ve hiciv bağlamında incelikle anlatıldığı IVA Yapı işleri, Lokal’in gönlümüzdeki yerini pekiştirdi. Basından KSS’ye, dijitalden açıkhavaya dek pek çok mecrada etkili işler üreten Lokal, uzun süreli müşterisi IVA Yapı ile hayata geçirdiği yaratıcı projelerle bir önceki yıl radarımıza girmişti ancak 2018 yılı bu üretken dayanışmanın en kreatif meyvelerini topladığı yıl olarak, arşivlerimizdeki yerini aldı.

Sırada: Yılın Çıkış Yapan Medya Ajansı

1 2 3 4 5 6 7

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.