MediaCat

Taylan Yapıcı’ya göre 2017’nin en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2017’nin en yaratıcı işlerini seçiyor.

Taylan Yapıcı’ya göre 2017’nin en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Rafineri Kreatif Grup Başkanı Setenay Özcan Yıldırım ve Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Güldeniz Şeşen‘in ardından BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı ile devam ediyor.

Taylan Yapıcı’ya göre 2017’nin en iyi reklamlarını gerekçeleriyle ve reklamcıdan ufak bir not eşliğinde sizlere iletiyoruz…

2017 bence yaratıcılık açısından iyi bir yıl olmadı. Oturdum düşündüm. Sonra da üzerine uyudum. Sonra uyandım. Sonra elimi yüzümü yıkadım çünkü ben güne böyle başlarım. Sonra aynaya bakarak dedim ki benim bu sene beğendiğim iki kampanya var.

Sessiz Tezahürat

Öncelikle belirtmek isterim ben iyi bir Fenerbahçeliyim. Beşiktaş ya da Beşiktaşlı duruşunu da “overrated” bulan iyi bir Fenerbahçeliyim. Ancak bu iş, gerek fikri gerek etkisiyle bence senenin en dikkate değer işiydi. Yapanlara selam olsun.

Reklamveren: Beşiktaş Jimnastik Kulübü
Ajans: Muhabbet

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.