MediaCat

“Alo, Noel Baba ile mi görüşüyorum?”

Portekizli telekomünikasyon markası, Noel Baba’nın telefon numarasını açıklıyor.

“Alo, Noel Baba ile mi görüşüyorum?”

Ufacık bir oyuncaktan koca bir evren yaratabildiğiniz çocukluk günlerinizde birileri size Noel Baba’nın telefon numarasını verseydi, ne yapardınız? Halıda sürdüğünüz son model arabanızı sehpanın yanına park eder, ulaşabildiğiniz tüm telefonlara el koyar ve Noel Baba’yı aralıksız aramaya başlardınız muhtemelen.

Portekizli telekomünikasyon markası NOS ise Noel için yayınlanan Havas Lisbon imzalı reklam filminde işi bir adım öteye taşıyor. Çocukların uçsuz bucaksız hayal gücünden filizlenen filmde genç baba, çocuğuna küçük bir sır olarak Noel Baba’nın telefon numarasını veriyor. Babasının kendi numarasını vermiş olabileceğini aklından bile geçirmeyen çocuk, elbette bu sırrı kendine saklayamıyor ve arkadaşlarıyla paylaşıyor. Bir noktadan sonra Noel Baba’nın telefon numarası dalga dalga yayılarak viral hale geliyor, haberlere konu oluyor. Arayanlar da sadece çocuklar değil elbet. İçindeki çocuğu yitirmeyen herkes telefona sarılıp, Noel Baba’ya merhaba diyebilmek için tuşlara yumuluyor. Telefonu gün boyu susmayan genç baba ise kimseleri kırmadan, gelen tüm aramaları Noel Baba gibi yanıtlamaya çalışıyor.

Filmde paylaşılan numara ise kullanımda. Numarayı 25 Aralık gününe kadar arayan herkes, her iki güne bir yenilenen Noel tebrik mesajı ile karşılaşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.