2017’nin en başarılı kampanyaları

Geçtiğimiz yıl boyunca yer aldığım jüri heyetleri ve Felis'te incelediğim 3 bini aşkın projenin ışığında, 2017'ye damgasını vuran 10 başarılı fikri sizler için derledim.
01.02.2018 - 09:28

Sessiz Tezahürat

Muhabbet son yılların en dikkat çeken bağımsız ajanslarından biri. Geçtiğimiz yıl Beşiktaş Jimnastik Kulübü için hazırladığı kurumsal kimlik projesiyle dikkatleri üzerine çekti. Yıla damgasını vuran en başarılı kampanyardan biri yine Beşiktaş için hazırladıkları Sessiz Tezahürat’tı.

Ajans yaptığı işi şöyle anlatıyor: “Kritik Benfica maçında Beşiktaş tribünlerinde büyük birdestek hareketi olmalıydı. Tezahürat yapamayanları bile tezahürata katmak istedik. Aynı zamanda, sosyal olaylar karşısındaki duyarlılığıyla bilinen Beşiktaş taraftarlarını da bir rekor kırma motivasyonuyla kampanyaya dahil ettik. Beşiktaş-Benfica maçında, herkesi bir dakika boyunca, aynı anda işaret diliyle tezahürat yapmaya davet ettik. Taraftar grupları ve futbolcularla işbirliği yaparak İşaret Diliyle Tezahürat videomuzu yayınlandık. Sessiz Tezahürat’a 40 bin kişiden oluşan tüm Beşiktaş tribünleri katıldı.” Başarılı çalışma yılın en çok gündem yaratan kampanyaları arasına girdi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.