2016’ya Bergüzar Korel’le merhaba

MediaCat Ocak sayısını kaçırmayın.

30.12.2015 - 15:09 | MediaCat

2016’ya Bergüzar Korel’le merhaba

Sektörde geride kalan yılın muhasebesinin yapıldığı almanak özel sayısı her yıl olduğu gibi yine dopdolu. Yılın reklam yıldızı, yılın olayları, Dream Team 2015 ve çok daha fazlası için MediaCat’in Ocak sayısına arşivinizde yer açın. Üstelik MediaCat’e bu sayı Advertising Age de eşlik ediyor.

Ad Age artık her Ocak sayısıyla yılın birinci ayına özel olarak hazırlanan seçkisi (Yılın Ajansı, Yılın Medya Ajansı, Yılın Reklamvereni, Yılın Yeni Nesil Ajansı), Marketer A-List, Media Mavens 2015 ve özgün içeriğiyle okurla buluşuyor.

2016’nın ilk sayısında MediaCat’te neler mi var, birlikte göz atalım…

Güzelliğin evrimi

Zamanın başlangıcından bu yana dünyayı şekillendirdi güzellik. Kimi güzel bir kadına kimi güzel bir coğrafyaya kimi de güzel bir iklime aşık oldu. Bu güzellik aşkı belirledi ülkelerin kaderini, sınırların çizgisini, hükümdarların sonunu. “Güzel hep güzeldir, zamanın önemi yoktur” der Platon. Güzelliğin sonsuzluktaki sevgilisi kadın üzerinden anlatmak istedik bu algının değişkenliğini. Güzelliğin evrimi ve kadının şeklin ötesindeki güzelliği Bergüzar Korel’le hayat buldu, Mehmet Turgut’la ölümsüzleşti.

Yılın manşetleri, dergi ve mizah kapakları

Ajans Press işbirliğiyle ilk kez 2007 Ocak sayımızda yayınladığımız “yılın manşeti” bu sene 10’uncu kez belirlendi. Hem haddinden fazla yoğun bir ülke gündemini geride bırakmamız hem de organizasyonun 10’uncu yılı olması sebebiyle bu sene ölçeğimizi biraz daha genişlettik. 22 gazeteyle mizah dergileri de dahil olmak üzere 102 aylık ve haftalık dergiyi değerlendirmeye dahil ederek jüriyi bir hayli terlettik. 2015’in hafızalarda yer eden manşetleri, dergi ve mizah kapakları Ocak sayısında.

Yılın olayları

2013 ve 2014’e damga vuran olaylar Gezi Parkı protestoları ve Soma maden faciasıydı. 2015 öyle bir sene oldu ki tek bir olay seçmek şöyle dursun, yılın olayları başlığını 10 başlıkla sınırlandırmak bile zor oldu. Çok sayıda üzücü olayla hafızalara kazınan 2015’in olayları bu sayıda.

2016’ya Bergüzar Korel’le merhaba

Yılın televizyon kanalı, yılın gazetesi ve yılın dergisi

Geçtiğimiz yıl reklam satıştan bünyelerine kattıkları yeniliklere kadar birçok kriterin altını dolduran, izleyici ve okurların olduğu kadar reklamverenlerin de ilgisini had safhada tutarak isimlerini 2015 almanağına yazdıran medya markaları MediaCat’in Ocak sayısında. Yılın Televizyonu FOX, Yılın Gazetesi Cumhuriyet ve Yılın Dergisi Kafa hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

The Cat Report

Pelin Özkan’ın her yıl hazırladığı, yılın en yaratıcı reklam ve medya ajanslarının yanı sıra en yaratıcı reklamverenlerini de ödül performanslarına göre listeleyen The Cat Report, yeni yılın ilk sayısında.

Ad*Watch 2015

Ipsos tarafından MediaCat adına her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ve periyodik olarak en beğenilen, en çok hatırlanan ve en çok konuşturan reklam filmlerini sıralayan araştırma Ad*Watch, 2015’in kalplerde ve zihinlerde en kalıcı izleri bırakan filmlerini bir araya getiriyor.

2016’ya Bergüzar Korel’le merhaba

Dream Team 2015

2015’in birbirinden başarılı işlerinde kendilerine ayrılan rollerde harikalar yaratan isimleri bir araya getirdiğimiz Dream Team 2015, Ocak sayısında sizlerle.

Mecra verileri

2015’te hangi mecra reklamverenin aklını çelme konusunda daha başarılıydı? Geride kalan yılda televizyon, basın, açıkhava ve radyo mecra verileri tüm detaylarıyla bu sayıda.

2016'ya Berguzar Korel'le merhabaAdvertising Age Yeni Yıl Özel Sayısı

MediaCat’in üç yıldır okurlarıyla buluşturduğu, pazarlama dünyasının kült yayını Advertising Age’in 2016’ya özel olarak hazırlanan sayısı Yılın Ajansı Y&R Team Red İstanbul, Yılın Reklamvereni Vodafone Türkiye, Yılın Medya Ajansı Mindshare ve Yılın Yeni Nesil Ajansı C-Section’ı 2015’teki performanslarının yansımalarıyla birlikte sunuyor.

Bu özel sayı 2015’in dikkat çeken reklamverenlerini Marketer A-List’te, medya yön veren liderleri ise Ad Age’in gelenekselleşen Media Mavens listesinde bir araya getiriyor.

Yılın yeni markaları, kreatif liderleri, canlı yayın olayları, fotoğrafları, viralleri, radyocuları, reklam müzikleri… Hepsi ve daha fazlası için MediaCat’in Ocak sayısını kaçırmayın.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.