Selim Ünlüsoy’a göre 2015’in en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2015’in en yaratıcı işlerini seçiyor.

30.12.2015 - 14:07 | MediaCat

Selim Ünlüsoy'a göre 2015’in en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz; Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, Lowe Istanbul ECD’si Emrah Akay, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık, Kompüter Metin Yazarı Anıl Eren Küçük, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, BLAB Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, RYD Yönetim Kurulu Başkanı ve Fabrika Reklam Ajansı Yönetici Ortağı Murat Şam, Publicis Yorum ECD’si Can Faga, C-Section Ajans Başkanı ve Kreatif Direktörü Enis Orhun, Manajans JWT Kreatif Direktörü Sami Basut, Tribal Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik4129Grey Chief Happiness Officer/CEO’su Alemşah Öztürk ve Y&R Team Red İstanbul Kreatif Direktörü Ayşe Aydın ve Concept Kreatif Direktörü Kerem Özkut‘un ardından Ogilvy&Mather Istanbul ECD’si Selim Ünlüsoy ile devam ediyor.

İşte Selim Ünlüsoy’a göre, gerekçeleriyle, 2015’in en iyi kampanyaları…

Arkadaşlarım, meslektaşlarım en güzel işleri kapıp vitrine koymuşlar, yanlarına da 140 karakterimsi güzel notlar düşmüşler. Bunları yinelemenin alemi yok diye, Picasso’nun buyurduğu üzere gururla çalıyorum ve onların seçkilerinden bi’ Ajda Pekkan albümü misali “Best of the Best” yapıyorum haddim olmayarak.

Şimdi egolarınızın sesini kısın ve arkanıza yaslanın. Bu parçalar fikirlerinizin pasını silecek.

Sokrates dergi

İlk parça Can’dan bir seçim. “Sokrates Dergi” sektördeki yaratıcılığın reklamla sınırlı olmaması gerektiğini hatırlatıyor.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.