MediaCat

2016’nın en iyi 10 dergi kapağı

Birbirinden değerli isimlerden oluşan jüri, MediaCat için geride kalan yılın raflarda ışıl ışıl parlayan 10 dergi kapağını belirledi.

2016’nın en iyi 10 dergi kapağı

MediaCat, her yıl olduğu gibi önceki yılın en dikkat çeken dergi kapaklarını, alanında uzman isimlerden oluşan jüri üyeleriyle seçti.

2016'nın en çarpıcı manşetleri

Sabancı Üniversitesi Siyaset Bilimi Öğretim Üyesi Emre Hatipoğlu, Yapımcı ve Senarist Birol Güven, Habertürk Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şahin Bayar, Belgesel Yapımcısı ve Gazeteci Nebil Özgentürk, Nestlé Waters Pazarlama Direktörü Tolga Unvan, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, NTV sunucusu Ahmed Arpat, Ünite İletişim Yürütme Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, İllüstratör Sedat Girgin, Penguen Dergisi Yazarı Kaan Sezgin, Socrates Dergi Kreatif Direktörü Hüseyin Sandık, Ogilvy & Mather Türkiye Ülke Müdürü Aytül Özkan ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu’ndan oluşan jüri üyeleri, yılın en iyi 10 dergi kapağını seçti.

Yılın Dergi Kapağı

MUHAMMED ALİ
Socrates, Temmuz 2016

2015 yılında “Düşünen spor dergisi” mottosuyla yayın hayatına başlayan Socrates’in, 2016’da spor dünyasından kayan en büyük yıldız Muhammed Ali’yi kapağına taşıdığı Temmuz 2016 sayısı jüri üyeleri tarafından yılın en iyi dergi kapağı olarak belirlendi.

2016'nın en iyi 10 dergi kapağı

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.