MediaCat

2016’nın en çok güldüren mizah kapakları

Tarifsiz acılarla geçen 2016’da dahi okurlarının yüzünde bir tebessüm yaratmayı başaran mizah dergilerinin kapakları, MediaCat’in oluşturduğu jüri üyelerince değerlendirildi. Karşınızda yılın en iyi mizah dergisi kapakları.

2016’nın en çok güldüren mizah kapakları

2016, gülmeye fazlasıyla ihtiyaç duyduğumuz bir yıl oldu. Mizah dergileri bu hususta meraklılarının imdadına yetiştikleri gibi gündemi de olanca kıvraklığıyla eleştirmeyi yine başardı. MediaCat’in 2007 yılından bu yana oluşturduğu jürilerle yılın en iyi gazete manşetleri ve dergi kapaklarıyla birlikte, bu yıl da yılın en iyi mizah dergisi kapakları belirlendi.

2016'nın en çarpıcı manşetleri

Sabancı Üniversitesi Siyaset Bilimi Öğretim Üyesi Emre Hatipoğlu, Yapımcı ve Senarist Birol Güven, Habertürk Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şahin Bayar, Belgesel Yapımcısı ve Gazeteci Nebil Özgentürk, Nestlé Waters Pazarlama Direktörü Tolga Unvan, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, NTV Sunucusu Ahmed Arpat, Ünite İletişim Yürütme Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, İllüstratör Sedat Girgin, Penguen Dergisi Yazarı Kaan Sezgin, Socrates Dergi Kreatif Direktörü Hüseyin Sandık, Ogilvy & Mather Türkiye Ülke Müdürü Aytül Özkan ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu’ndan oluşan jüri üyeleri tarafından belirlenen, az gülünen yılın çok gülünenleri karşınızda…

Yılın Mizah Kapağı

HER ŞEY ÇOK GÜZEL!
Penguen, 10 Mart 2016

Medya başta olmak üzere sayısız sektörde yaşanan kayyım atamalarını son derece sade ve çarpıcı biçimde eleştiren Penguen dergisi, 10 Mart’ta yayınlanan sayısının kapağıyla Yılın Mizah Dergisi Kapağı unvanını elde etti.

2016'nın en çok güldüren mizah kapakları

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.