MediaCat

2014’ün en kötü reklamları

Reklamın iyisi kötüsü olmaz demeyin, oluyor.

2014’ün en kötü reklamları

2015 yavaş yavaş yaklaşırken geride bıraktığımız reklam döneminin en parlak anlarını belirlemek için yurtta da cihanda da kollar sıvandı. Fakat sektör olarak neler yapabileceğimizi bir tek bunlar göstermiyor. Business Insider 2014’ü negatifler üzerinden okumaya karar vermiş ve yıl boyunca üretilen en kötü 10 reklamı derlemiş. Listede bütçesiz küçük reklamverenler tarafından malzemeden çalınarak üretilen ve hamlığıyla dikkat çeken reklamlar kadar ünlü ajansların büyük reklamverenler için hazırladığı ve nasıl bir hatalı akıl yürütmenin ürünü olduğunu ancak tahmin edebileceğimiz kampanyalar da var.

10. Thorne Travel – İsimsiz

Thorne Travel isimli bağımsız İskoç seyahat acentesinin bu reklamı 20 yıl öncesinden kalma sinematografisi, düz anlatımı, kostüm ve müzik seçimi ve ucuz efektleriyle öne çıkıyor. Filmin ortalarında bir yerlerde acente temsilcilerinden birinin attığı havada taklayı gözden kaçırmayın.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz. Kaynak: Business Insider

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.