2011 Emmy en iyi reklam adayları

2011 Emmy Ödüllerinde "Outstanding Commercial" (seçkin reklam) kategorisinde altı çalışma aday gösterildi.

15.07.2011 - 00:00 | MediaCat

2011 Emmy Ödüllerinde "Outstanding Commercial" (seçkin reklam) kategorisinde altı çalışma aday gösterildi. TBWA ve Wieden + Kennedy ikişer çalışmalarıyla aday gösterildi.

2011 Emmy Ödülleri "Outstanding Commercial" kategorisindeki altı reklamın  üçünün araba reklamı olması dikkat çekici. Bu üç araba reklamı arasında Volkswagen’in çok konuşulan "The Force" (Güç) reklamının yer almaması ise biraz şaşırtıcı. The Force, Super Bowl’un en beğenilen reklamı olmuştu.  

Emmy Ödülleri’nde Outstanding Commercial kategorinde aday gösterilen 6 reklam

American Express, Conan

Ünlü televizyon programı sunucusu Conan O’Brian’ın rol aldığı reklam filmi "eğlenceyi ciddiye alıyorsanız, bütün detaylar önemlidir" diyor ve Conan’ın Hindistan’da programda kullanmak üzere en iyi perdeyi arayışını eğlenceli bir biçimde gösteriyor.

Ajans: Ogilvy & Mather
Yapım şirketi: Hungry Man

Subaru, ‘Baby Driver’ (Bebek şöför)

Bu reklam filminde arabanın güvenliğine dikkat çekmek için, babaların kızlarının büyüdüğünü bir türlü kabul etmedikleri fikrinden yola çıkılmış.

Ajans: Carmichael Lynch
Yapım şirketi: RSA Films

Old Spice, ‘Questions’ (Sorular)

Bu yıl televizyon reklamları kadar viral kampayasıyla da dikkat çeken Old Spice reklam filmi, Emmy ödüllerinde finale kalan altı işin arasında.

Ajans: Wieden + Kennedy
Yapım şirketi: MJZ

Nissan Leaf, ‘Polar Bear’ (Kutup Ayısı)

Nissan’ın elektrikli araba modeli Leaf için hazırlanan reklamda arabanın çevre dostu olduğu arabanın sahibi ile kutup ayı arasında geçen samimi bir sarılmayla anlatılıyor.

Ajand: TBWAChiatDay
Yapım şirketi: Epoch Films

McDonald’s, ‘Baby’ (Bebek)

Sabaha karşı uyumayan bir bebeği arabayla gezdirerek uyutan çok baba olsa gerek. Mc Donald’s bebeğini zor uyutan bir babanın yemek yeme isteği ve sessizlik arayışını reklam filminde samimi bir dille anlatmış.

Ajans: TBWAChiatDay
Yapım şirketi: MJZ

Chrysler 200, ‘Born of Fire’ (Ateşten olma)

Reklam Chrysler’in Detroit şehrine yazdığı bir aşk mektubu gibi. Reklamda kahramanlık, sertlik ve araba arasında bağlantı kuruluyor.

Ajans: Wieden + Kennedy
Yapım şirketi: Serial Pictures

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.