19. Altın Pusula kazananları belli oldu

Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde ödüller dün düzenlenen törenle sahiplerine sunuldu.

12.03.2021 - 11:54 | MediaCat

19. Altın Pusula kazananları belli oldu

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 19’uncusu düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde ödüller dün Conrad Otel’de gerçekleştirilen törenle sahiplerine kavuştu.

21 ana ve 27 alt kategoride 300’e yakın başvurunun gerçekleştiği 19. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde OPET’in Mese İletişim Danışmanlığı işbirliğiyle hayata geçirdiği Arkeo-Köy Tevfikiye Projesi Büyük Ödül’e layık görüldü. Dokuzuncu kez verilen UNDP Özel Ödülü’nün sahibi Sompo Sigorta’nın Yerküreye Saygı sosyal sorumluluk projesi olurken, 2017 yılından bu yana TÜHİD-KAGİDER işbirliğiyle verilen 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü bu yıl Boyner Group’un 8 Mart kampanyasına sunuldu.

Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler Ödülü’nün Dr. Nazan Ölçer’e takdim edildiği organizasyonda TÜHİD Kurucusu Prof. Dr. Alâeddin Asna’nın mesleki değerlerini ve vizyonunu yaygınlaştırmak amacıyla verilen Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü ise Büyük Ödül’ün de sahibi olan Arkeo-Köy Tevfikiye Projesi’ne verildi. Hedefler İçin İş Dünyası Platformu/Business For Goals işbirliğiyle verilen B4G Özel Ödülü’nün sahibi ise Hayatı Aydınlatan Kadınlar Projesi ile Günsan Elektrik’in oldu.

Ödül töreninde açılış konuşmasını gerçekleştiren TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, “Halkla ilişkiler sektörünün ülkemizdeki en önemli etkinliğinde gerek fiziksel gerekse online şekilde bizlerle birlikte olan herkese, heyecanımızı paylaştığınız için TÜHİD Yönetim Kurulu adına teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi. Konuşmasında sürdürülebilirlik konusuna vurgu yapan Karakaş, “Bugün dünya, büyük ve hızlı bir dönüşüm içinde. Üretim süreçleri, çalışma şekilleri, tüketici tercihleri, kısaca her şey değişti. Sürdürülebilirlik ve dijital dönüşüm gibi, geçen 10 yılın öne çıkan trendleri daha da yükseldi. Böylece bizler, iletişim sektörünün profesyonelleri olarak, içinden geçtiğimiz bu dönüşüm sürecindeki rolümüzü, daha iyi bir dünyanın inşasına katkı sağlamak için değerlendirebiliriz. Bizler gezegenimizin ve doğal olarak insanlığın geleceği için sürdürülebilirlik konusunda treni yakalayabiliriz. Buna yürekten inanıyorum. İletişim danışmanları olarak bizler biyoçeşitliliği sürdüren, tek yuvamız olan Dünya’yı koruyan ve ona değer veren bireyler olacağımıza söz veriyoruz” diye konuştu.

19. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde ödül alan işlere buradan göz atabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.