MediaCat

16 yaşındaki sizle bir gün

Mercedes-Benz, yeni reklam filminde izleyicileri kendi gençlikleri için hayal kırıklığı olup olmadıklarını sorgulamaya davet ediyor.

16 yaşındaki sizle bir gün

Hayattaki öncelikleriniz neler? İyi bir iş, size ait bir ev, iyi bir araba… Bu hayallere erişebilmek için nelerden feragat etmeyi göze alıyorsunuz? Biz zamanlar her hafta sonu buluştuğunuz müzik grubunuz işiniz ile aranıza girerek artık biraz vaktinizden çalıyor belki. Öyleyse baterinizle vedalaşma zamanı, öyle mi? Ofisteki şu kadın, eğlenceli birine benziyor. Ama iş yerinden biriyle birlikte olmak pek doğru bir hareket olmaz, değil mi? Yoksa bu akşamı eğlenerek mi geçirmek istiyordunuz… Eğer siz eğlenirseniz, işleri kim yapacak?

30’larında işkolik bir adamın, kendisinin 16 yaşındaki haliyle karşılaşmasını takiben ikilinin geçirdiği kısıtlı zamana ortak olan Mercedes-Benz, yeni reklam filminde, hedef kitlesine kendilerine hayal belletilenler uğruna vazgeçtikleri gerçek hayallerin peşine düşmelerini söylüyor.

Markanın Mercedes CLA Coupé için hazırladığı beş dakikalık film, reklam ajansı Antoni Garage imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.