MediaCat

14. MIXX Awards Türkiye jürisi belirlendi

Jüri koltuğuna oturacak isimlerin netleştiği 14. MIXX Awards Türkiye’de ödüller 15 Nisan’da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu sene 14’üncüsü düzenlenen MIXX Awards Türkiye’de jüri üyesi olarak görev yapacak isimler belli oldu.

14. MIXX Awards Türkiye’ye başvuran işler, 7-8 Mart tarihlerinde Hype Ajans Başkanı Sarper Danış’ın başkanlığında reklam sektörünün önde gelen yöneticilerinden oluşan 20 kişilik jüri tarafından değerlendirilecek. 14. MIXX Awards Türkiye jürisinde Arman Acar (.uad, Unite.ad Kurucu Ortak), Aytek Açık (Onedio Chief Sales Officer), Burcu Vural (Versuni, Digital Activation Lead Turkey), Cem Eroğlu (Adform Türkiye& MEA & Orta Asya Ülke Müdürü), Cenk Gümüşcüoğlu (Karbonat Kurucu Ortak ve Ajans Başkanı), Ekin İlyasoğlu (Logaritma Yönetici Ortak), Elif Müftüoğu (TAB Gıda Pazarlama Müdürü), Emir Yılgör (Hepsiburada Senior Media and MaaS Manager), Dr. Ezgi Akpınar Uysal (Sabancı Üniversitesi Öğretim Görevlisi), Hande Çeviköz Doğru (Alaaddin Ajans Başkan Yardımcısı & Yönetici Kreatif Direktör), Kaan Han (Demirören Medya (Kanal D, Teve 2 ve Dijital) Reklam Satış Başkan Yardımcısı), Kutsal Bayraktar (Havas İstanbul Kreatif Direktörü), Merve Naz Atmaca Özdurak (BluTV CMO), Nurçin Koçoğlu (Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı), Oktay Kalem (Yapı Kredi Dijital Pazarlama ve Satış Direktörü), Özlem Ergazi (GroupM Türkiye Chief GMS Officer), Seçil Göker Aycan (Allianz Digital Sales and Marketing Group Head), Taylan Koru (Universal McCann Genel Müdür) ve Zeynep Özenç Göçer (adXclusive Kurucusu ve Ajans Başkanı) yer alacak.

Bu sene gelişen formatlar ve kullanımlar dikkate alınarak kategori sayısının 28’e yükseltildiği MIXX Awards Türkiye’nin yeni kategorileri CTV veya Addressable TV, Perakende Medya, Sürdürülebilirlik Kampanyaları, Dijital Açıkhava (DOOH) Reklamcılık ve Genç MIXX oldu. Organizasyonda bu seneye özel olarak “Cumhuriyetin 100. Yılı” kategorisinde de ödüller sahiplerini bulacak.

Başvurular için son tarihin bugün olduğu 14. MIXX Awards Türkiye’de ödüller, 15 Nisan tarihinde düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.