13. Araştırma Zirvesi başladı

Değişen tüketici davranışları, medya tüketim eğilimleri ve hatta medya; reklamverenin ezberini bozuyor, tüketiciye ulaşmak için yeni yollar keşfetmek zorunda bırakıyor...

09.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Değişen tüketici davranışları, medya tüketim eğilimleri ve hatta medya; reklamverenin ezberini bozuyor, tüketiciye ulaşmak için yeni yollar keşfetmek zorunda bırakıyor. Bu noktada da ‘araştırmanın gücü’ devreye giriyor. Kafalarda oluşan yeni sorulara yanıt bulmak için reklamverenler araştırmaya sarılıyor. 2009’da tüm bu değişimlere bir de ekonomik kriz eklenince bildik kalıplar temelinden sarsıldı ve herkes aynı soruyu sordu: Şimdi ne olacak?
Zirveye konuşmacı olarak katılan lider isimler, “Şimdi Ne olacak?” ana konsepti çerçevesinde araştırma alanına etki eden değişimleri masaya yatırıyor.

Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin her yıl hayata geçirdiği Araştırma Zirvesi Conrad Hotel’de başladı. Alanında birbirinden başarılı isimlere ve liderlere ev sahipliği yapan 13. Araştırma Zirvesi’nde; yaşanan ekonomik kriz ile değişen dünya ve tüketici davranışları, dijital dünyanın pazarlamaya açtığı kapıları, dijital pazarlama trendlerini, dünyanın çalkalandığı finansal krizde, finansal servislerde yeni düzeni, hızlı tüketim ürünleri (FMCG) sektöründe değişen tüketici profillerini, küresel krizin sağlık poltikalarına etkileri, genç iletişim ve pazarlama ile geleceğin müşterileri ve sadık tüketicileri ve global değişimler irdeleniyor.

Zirve, Türkiye Araştırmacılar Derneği Başkanı Temel Aksoy ve Turkcell AŞ Kurumsal İletişim ve İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler’in açılış konuşmasıyla başladı. Koray Öztürkler, zirvenin de ana konsepti olan “Şimdi Ne Olacak?” çerçevesinde konuşmasını gerçekleştirdi.

Zirvenin ilk gün  konuşmacıları şöyle: Babür Çelebi; Doğan Online- CEO, Dr. Ramazan Demir; Türk Telekom –Strateji ve İş Geliştirme Başkanı, Arzu Ünal; Young & Rubicam Reklamevi -Ajans Başkanı, Ali Fuat Erbil; Garanti Bankası- Genel Müdür Yardımcısı, Ömer Kayalıoğlu; HSBC Bank- İletişim Başkanı, Galip Tözge- Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Asaf Savaş Akat; Bilgi Üniversitesi -Öğretim Üyesi, Dilek Başarır;  Efes Pilsen Türkiye, Pazarlama Direktörü, Zeynep Yalım Uzun; Unilever, Ev ve Kişisel Bakım Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi, İçim Er.

Zirve Moderasyon: Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan Bilgi Üniversitesi / Milliyet Gazetesi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.